Cena złota

PLN
Zmiana: 0 PLN

Opinie fabrykazlota.pl

Prezentowane opinie są tylko prywatną opinią ich autorów i właściciel serwisu zlotyranking.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Opinie o sprzedawcy: 
Średnia ocena: (6 ocen)

Aby dodać opinię - kliknij "Dodaj Opinię"

Opinia dodana 10-06-2013 o 16:33
Towar:

Obsługa:

Dostawa:

Zakupiłem u nich pewną ilość złota z opcją dostawy 45 dni (korzystniejsza cena). Pierwszy problem to przerzucenie na klienta kosztów zapłaty kartą (kilkaset złotych!!!). Niby to dość powszechna praktyka sklepów internetowych, ale większość z nich partycypuje w kosztach a tutaj całkowicie opłaca je kupujący. Druga sprawa to absolutny brak informacji kiedy towar będzie dostarczony. 45 dni to okres maksymalny, ale informacja, że chodzi tu o dni robocze jest skrzętnie ukryta w regulaminie sklepu i najczęściej nie masz o tym pojęcia dokonując transakcji. Więc czekasz, czekasz, czekasz i między czasie nikt się nie fatyguje nawet wysłać maila z informacją ile jescze poczekasz. To nie jest standard obsługi klienta wydającego kilkadziesiąt tysięcy! Plus to sam towar. Jedyny plus.
 
Opinia dodana 02-10-2012 o 20:43
Towar:

Obsługa:

Dostawa:

Wszystko w porządku. Wszak to ta sama firma co enumizmatyka....
 

Linki

Rynek Srebra
Blog o surowcach
Rehabilitacja Wadowice  • Czym jest ZlotyRanking.pl?

    Złoty Ranking powstał w 2011 roku i stał się najpopularniejszą porównywarką cen złota i cen srebra w Polsce.

    Aktualnie porównujemy ponad 40 walorów inwestycyjnych ze złota, srebra, platyny i palladu u wszystkich dilerów w Polsce. Aktualizujemy ceny i ofertę dilerską co około 10 minut, dzięki czemu zawsze najaktualniejszą listę znajdziesz u nas.

    Aktualna oferta dostępna jest z godziny 10:35.

    Masz jakieś uwagi? Chcesz zamieścić reklamę? Pisz na kontakt@zlotyranking.pl

Copyright ©2017 ZlotyRanking.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.